Kate Hudson: Bir yıl flört etmem yasaklandı

“Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir”, “Gelinlerin Savaşı” ve “Şöhrete Bir Adım” filmleriyle tanınan oyuncu Kate Hudson, ‘Call Her Daddy’ adlı podcast yayınına konuk oldu. Oyuncu yayında, terapistinin onu kendine odaklanmaya teşvik etmesinden sonra flört etmeye bir yıl ara verdiğini açıkladı.

Kate Hudson, “Artık kalıpları tekrarlamak istemediğine” karar verdiğinde 30’lu yaşlarında olduğunu ve terapistinin o dönemde gördüğü tek çözümün bir yıl boyunca flört etmemek olduğunu söyledi.

‘GARİP BİR ŞEKİLDE GÜÇLENDİRİCİ’

Habertürk’ün aktardığı habere göre, “Erkeklerle konuşabiliyordum ama telefon numaramı veremiyordum” diyen Hudson, ilk birkaç ayın kendisi için “rahatsız edici” ve “eğlenceli olmadığını” çünkü cazibesini kaybettiğini belirtti. Ancak sonunda bunun kendisi için “garip bir şekilde güçlendirici” hale geldiğini ifade etti.

‘ÇOK DUYGUSAL BİR GELİŞME YAŞADIM’

Kate Hudson, ilişki orucu yaşadığı dönemi şöyle anlattı:

“Çok spesifik bir terapi sürecinden geçiyorduk. Bu aslında başıma gelen bazı şeyleri çözmekle ilgiliydi ve sonra çok duygusal bir gelişme yaşadım. Dikkatimi dağıtan herhangi bir şey varsa sanırım bunu başaramazdım. Bu durum her şeyi çok daha net görmemi sağladı.”

‘NASIL FLÖRT EDİLDİĞİNİ UNUTTUM’

Bir yıl boyunca flört potansiyeli taşıyan erkeklerden uzak durduğunu belirten Kate Hudson, bir yılın sonunda terapistinin kendisine, “Tamam, tekrar flört edebilirsin” dediğini ancak kendisinin “O ne demek? Nasıl flört ediliyor? Unuttum” diye karşılık verdiğini anlattı.

Bir yıllık aradan sonra Kate Hudson, erkeklerin ilgisine karşı “aynı bağlılığa sahip olmadığını” fark ettiğini belirtti. Oyuncu bu süreç hakkında, “Gerçekten harikaydı” dedi.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir